Oprawa oka

Regulacja łuku brwiowego

Henna brwi + regulacja

Henna rzęs

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs
rzęsami jedwabnymi i kaszmirowymi
Produktami marki Jane Iredale wykonujemy makijaże ślubne i okolicznościowe oraz prowadzimy sprzedaż kosmetyków do codziennego użytku.

Jane Iredale™ eko makijaż mineralny to kosmetyki oferujące pielęgnacyjne korzyści dla każdej skóry - nawet tej suchej, wrażliwej i alergicznej.

W składzie kosmetyków Jane Iredale znajdziemy przede wszystkim 100% czyste minerały, witaminy, przeciwutleniacze o farmaceutycznej jakości, a także składniki pozyskiwane z upraw ekologicznych (organicznych).

Kosmetyki te nadają cerze nieskazitelny wygląd równocześnie zapobiegając starzeniu się skóry ze względu na farmaceutyczną zawartość witamin, antyutleniaczy oraz naturalnej blokady przeciwsłonecznej w swoim składzie. Jest to doskonałe rozwiązanie zarówno dla cery wrażliwej, alergicznej oraz dla osób po wszelkich zabiegach medycyny estetycznej.

Kosmeceutyki nie zawierają talku, parabenów, środków konserwujących i zapachowych, a kolory pigmentów pochodzą z naturalnego środowiska. Doskonale pielęgnują skórę objętą przebarwieniami, trądzikiem młodzieńczym i różowatym, jak również korygują sińce i blizny. Nie przesuszają skóry, jak to często bywa w przypadku standardowych produktów kosmetycznych zawierających np. talk.

Produkty Jane Iredale™ charakteryzują się wysoką trwałością oraz działaniem przeciwzapalnym. Minerały, będące istotnym elementem składu kosmetyków, przylegają do skóry do momentu ich usunięcia przy pomocy jakiegokolwiek zmywacza. Tlenek tytanu i cynk znajdujące się w składzie większości kosmetyków, posiadają właściwości przeciwzapalne, dzięki czemu są szczególnie pomocne w leczeniu trądzików młodzieńczych i różowatych.

Nie zatykają porów skóry.
Bazy, podkłady i pudry tworzą barierę ochronną dla szkodliwych czynników zewnętrznych, jednocześnie umożliwiając oddychanie i prawidłowe funkcjonowanie skóry. Przeprowadzone badania laboratoryjne potwierdziły, że wszystkie produkty Jane Iredale nie blokują porów. Dodatkowo, kosmeceutyczne składniki gwarantują wysoką jakość makijażu, który dzięki łatwej aplikacji oraz lekkiej konsystencji doskonale koryguje defekty skóry.

Ochrona przeciwsłoneczna. 
Kosmetyki charakteryzują się skuteczną ochroną przed promieniami UVA i UVB, Dodatkowo, "zmniejszają ryzyko zachorowania na raka skóry oraz zapobiegają wczesnemu starzeniu się skóry, jeśli są stosowane zgodnie z zaleceniami z innymi środkami ochrony przed słońcem. "

Fundacja Raka Skóry.
Aż sześć produktów marki Jane Iredale otrzymało rekomendacje Fundacji Raka Skóry. Oznacza to, iż produkty są bezpiecznie, a zarazem pomagają wzapobieganiu uszkodzeń posłonecznych powstałych na skórze. Do grona takich produktów zaliczamy: puder prasowany PurePressed Base, puder sypki Amazing Base, puder sypki Powder-Me SPF, Krem BB Glow Time, Krem CC Dream Tint oraz pomadkę ochronną Lip Drink.

Wodoodporność.
Nowe techniki badawcze zaowocowały oznaczeniem wszystkich produktów ochrony przeciwsłonecznej Jane Iredale jako wodoodporne do 40 minut.

Minimalne ryzyko alergii.
Produkty nie posiadają takich składników jak: środki zapachowe, sztuczne barwniki, chemiczne środki konserwujące. Dodatkowo produkty przechodzą badania alergologiczne, kliniczne i dermatologiczne w celu wyeliminowania wszelkich składników uczulających skórę.

Działanie łagodzące. 
W składzie produktów znajdziemy składniki o działaniu kojącym i łagodzącym skórę. Przyczynia się to do utrzymania zdrowej kondycji skóry.

Neutralność.
Minerały są nieaktywne biologicznie i nie stanowią pożywki dla bakterii i drobnoustrojów.

Naturalne środki konserwujące. 
W makijażu, w którym użycie konserwantów jest niezbędne, wykorzystano wyłącznie naturalne środki, wykluczając jednocześnie parabeny i fenoksyetanole. Produkty Jane Iredale, nie posiadają syntetycznych zapachów i konserwantów.

Kosmetyki mineralne jane iredale™ eko makijaż mineralny nie są testowane na zwierzętach, a do ich produkcji nie są wykorzystane substancje pochodzenia zwierzęcego. Wyjątek stanowią substancje pochodzące od żywych zwierząt np. wosk pszczeli, lanolina, czy też naturalne włosie uzyskiwane podczas czesania albo szczotkowania zwierząt. W produkcji kosmetyków Jane Iredale zastosowania nie znajdują także surowce, których zdobycie wiązało się z męczeniem zwierząt lub ich uśmierceniem. Kosmetyki jane iredale™ eko makijaż mineralny sygnowane są znakiem "Cruelty Free" potwierdzającym fakt, iż nie były testowane na zwierzętach, a znaczna większość z nich może być stosowana przez Wegan.

W chwili obecnej kosmetyki jane iredale™ eko makijaż mineralny pozostają najwyżej cenionym makijażem wśród klinik medycznych, gabinetów kosmetycznych i ośrodków SPA w ponad 40 krajach na całym świecie. Makijaż jane iredale™ eko makijaż mineralny jest odbiorcą licznych, najwyższych nagród w branży kosmetycznej. Od wielu lat postrzegany jest również jako produkt ekologiczny, w związku z „enviromentalnym” trybem życia jego twórczyni, która swoją postawą zapobiega globalnym zagrożeniom naszej planety oraz działa na rzecz naturalnej ochrony skóry.

„Moim celem jest przede wszystkim troska o zachowanie zdrowej i pięknej skóry, dlatego też nasz makijaż został stworzony z myślą, by pomóc jej uzyskać idealną kondycję i naturalny wygląd. Pragniemy stale rozwijać ofertę naszych efektywnych produktów, a makijaż który leczy w dodatku sprawia, że wyglądamy pięknie. Oto moje credo.” - Jane Iredale